Viper

WILSON VIPER

Zestaw Viper 5.0 dedykowany jest przede wszystkim do systemów wielokanałowych i wymagających wielkiego dźwięku, miłośników kina domowego. Jednak Viper zaspokoi także wysublimowane potrzeby zwolenników tradycyjnych zestawów stereo.
mocowanie-viper

Wygodne mocowanie do ściany.
Port Bass-Reflex z tyłu obudowy

W zestawach frontowych – dające pewne połączenie,
zakręcane terminale głośnikowe.
Wygodne, sprężynowe – w pozostałych kolumnach

Dostępne w kolorze
czarnym ze srebrnym frontem

Szczegółowa specyfikacja każdej kolumny znajduje się w karcie produktu

WILSON VIPER

Linia kolumn głośnikowych Viper

Wilson Viper 5.0 – zestaw głośnikowy kina domowego, który sprawia, że dźwięk odtwarzanych w zaciszu salonu filmów nabierze zdecydowanie większej dynamiki. Viper 5.0 podkreśla walory ulubionych filmów i bez trudu przenosi użytkowników w inny wymiar świata rozrywki. Kolumny głośnikowe tej serii to połączenie wysokiej jakości materiałów z atrakcyjnym wyglądem.

Do wykończenia kolumn Wilson Viper 5.0 wykorzystano okleinę z charakterystycznym i delikatnie wyeksponowanymi, imitującymi strukturę drewna, przetłoczeniami. Zestaw dostępny jest w kolorze czarnym. Kontrastujący obudową srebrny front, imituje powierzchnię aluminium. Dodaje to zestawowi ciekawego, nieco industrialnego charakteru. Wizualnym uzupełnieniem są membrany głośników w tytanowym odcieniu. Kopułki głośników wysokotonowych otacza ozdobny panel z naniesionym logotypem marki Wilson i opisem technologii.

Materiałowy grill w czarnym kolorze chroni membrany głośników. Nadaje on głośnikom klasyczną formę i nie narzuca stylistyki zestawu najbliższemu otoczeniu. W konstrukcji tych 2-drożnych kolumn zastosowano wysokiej klasy komponenty. Wysokotonowe, miękkie kopułki, współpracują z 6.5″ przetwornikami w zestawach frontowych oraz 4“ w pozostałych kolumnach. Obudowa to klasyczny Bass Reflex – z tunelem, który ukryto na tylnej ściance każdej obudowy. Zestawy wyposażono w wygodne, zapewniające stabilne połączenie z przewodami głośnikowymi, terminale głośnikowe.

DLACZEGO VIPER?

Dzięki starannej konfiguracji elementów, kolumny głośnikowe serii Viper, gwarantują niepowtarzalny efekt.
Jakość
Wysoka jakość materiałów i komponentów, atrakcyjny wygląd i korzystna cena.
Materiały
Wykończenie okleiną z delikatnym, imitującymi strukturę drewna, przetłoczeniami.
Podzespoły
Optymalny projekt, wysokiej jakości przetworniki, wygodne terminale głośnikowe.
Kolorystyka
Zestaw dostępny w kolorze czarnym z kontrastującym, imitującym powierzchnię aluminium, srebrnym frontem.

PRODUKTY

Poznaj zestaw z linii Viper
Viper
179,990.00Ft