Exclusive Line

WILSON EXCLUSIVE LINE

Wilson Exclusive Line są niezwykle eleganckimi i nowoczesnymi zestawami głośnikowymi.
Smukłe obudowy, luksusowy, czarny lakier fortepianowy oraz staranne wykonanie sprawią, iż mogą one być ozdobą zarówno eleganckiego salonu jak i audiofilskiego pokoju odsłuchowego.

Umieszczony z tyłu obudowy port Bass-reflex

Zakręcane terminale głośnikowe

Dostępne w kolorze czarnego lakieru fortepianowego

Szczegółowa specyfikacja każdej kolumny znajduje się w karcie produktu

WILSON EXCLUSIVE LINE

Linia kolumn głośnikowych Exclusive Line

Starannie zaprojektowane, niezwykle sztywne membrany przetworników nisko-średniotonowych w połączeniu z przetwarzającymi najwyższe częstotliwości tweeterami zapewniają doskonałą koherentność brzmienia. Współpraca pomiędzy przetwornikami i ich dopasowanie jest doskonałe. Świadczy o tym brzmienie, na które składają się realnie głęboki i mocny bas. Towarzyszy mu niezwykle szybka i szczegółowa średnica uzupełniona precyzyjnie zestrojonymi najwyższymi częstotliwościami. Zestawy charakteryzuje muzykalność – jedna z najważniejszych cech wyróżniających dobre kolumny.

Wysokiej jakości przetworniki wysokotonowe wyposażono w miękkie kopułki. Zwiększają one poczucie otwartości przestrzeni i dużej ilości powietrza, zapewniają także scenie dźwiękowej uwielbiany przez audiofilów „oddech”, są to cechy, które zazwyczaj wyróżniają zestawy najwyższej jakości. Rozdzielczość szczegółów w zakresach średnicy oraz dołu pasma jest bardzo wysoka – to kolejna cecha, którą zazwyczaj znajdziemy w opisach kolumn głośnikowych ze znacznie wyższej półki cenowej.

DLACZEGO EXCLUSIVE LINE?

Nowe brzmienie płyt z ulubionej kolekcji najlepszych nagrań
Jakość
Porywające, realistyczne brzmienie instrumentów
Materiały
Jeszcze większe poczucie otwartości przestrzeni pokoju odsłuchowego
Dźwięk
Zastosowany w obu przetwornikach korektor fazy eliminuje w zasadzie potrzebę nakładki przeciwpyłowej.
Kolorystyka
Zachwycająca jakością wykonania i piękny, fortepianowy lakier.